Forumet - Skumt utseende - efter avinstallering av program.

Skumt utseende - efter avinstallering av program.

605 0 20
Hej, jag blev uppmanad av TuneUp Utilities att avinstallera något program eftersom det kan typ "slöa" ner prestandan eller något.. så jag avinstallerade skit... Kanske råkat avinstallerat något viktigt eftersom nu när jag drar in på internet tex och ser så ser det konstigt ut... typ som om jag inte hade mina nvidia drivrutiner installerade... Vad är felet?

Jag gjorde också en "optimize" grej, kan det ha något med saken att göra?


Tack för svar.

Spana också in:

xparn:

Jag gjorde också en "optimize" grej, kan det ha något med saken att göra?


System återställ till ett tidigare stadium innan du installerade programet så ska det fixa sig, jag har själv haft tune up och inte haft liknande problem som du, men det verkar som om du har fått spyware.

Efter att du har systemåterställt till ett tidagare stadium så sök på avast på google och installera det så vida du inte har en antivirus program.
Om ditt antivirus kan söka efter spyware så gör gärna det, om inte så fixa avant, det är gratis.