Agnesty: Berätta! Hur, med vem, och när förlorade du din oskuld?Är oskuld, finns heller ingen rekommenderad ålder att förlora oskulden. Men många brukar förlora den innan 21 års ålder (tror jag)
Och av ren nyfikenhet, hur gammal tycker ni att en bra ålder är att förlora oskulden?
Skåneärbäst: finns i polisrapport när jag förlorade men åldern som är bra är väl runt 16-20 och när man känner sig mogen nogva hur då
Malonexd:våldtagen
va hur då
123fendas:deep
våldtagen
SkeletonGirl: I somras fick jag panik, det var inte bara en festival utan hittade att han jag var med fanns i en dejtingsida. Inte för att det är fel men det intrycket jag fick av han när han tog överallt, han frågade vissa gånger om det var ok men jag gillade verkligen inte när han inte kunde släppa mig på vägen hem. Jag hittade ingen chans och säga att jag inte ville ta spårvagnen och att han släppt sitt ex helt och hållet medan hon undrar över hur det är med honom får mig och känna obekäm. Tack och lov stenen har släppts. Sedan i slutet av sommaren hittade jag min favorit person och även om det är lång distans så känns det nära när det finns en person som kommer på träffarna som vet exakt vem det är.Vad har detta med saken att göra?
Så det känns bra. Fick vänner efter det, egentligen hade jag velat ha vänner före pojkvän. Bara jag som har den tanken att det är så?
Som barn är det gulligt med löften efter man tror på allt då.
123fendas:
Sorgligt, snarare
Det är SkeletonGirls stil; vet du inte? du är ju inte ny på forumet. eller har du bara fått nog av stilen
Malonexd:Historier c:
Vad har detta med saken att göra?
123fendas:Nej det vet jag inte. Håller inte koll på vilken stil alla i forumet har tyvärr.
Sorgligt, snarare
Det är SkeletonGirls stil; vet du inte? du är ju inte ny på forumet. eller har du bara fått nog av stilen
Din kvinna: En tjej jag träffat på internet, vi körde lite olika positioner och var fumliga , 14 är en bra ålderVar hitta du henne?
Din kvinna: En tjej jag träffat på internet, vi körde lite olika positioner och var fumliga , 14 är en bra ålderJag är väldigt avundsjuk.
Cobrak: förra veckanSnälla kan vi se en yuri ihop. Handlingen låter viktigare än det andra. Och jag blev svinledsen när en av mina boys sa att han skulle gilla tjejer om han var tjej med. Så straight :(
vi snackade lite, spelade lite ps3, lyssnade på musik.. sen blev det en del foreplay som slutligen ledde till the real action. först körde vi försiktigt pga gjorde ont som fan, men sen så
SkeletonGirl:har velat kolla på yuri hur länge som helst men du har rådissat :(
Snälla kan vi se en yuri ihop. Handlingen låter viktigare än det andra. Och jag blev svinledsen när en av mina boys sa att han skulle gilla tjejer om han var tjej med. Så straight :(
första gången jag kunde säga straight, det går framåt