jag tar tåget till gymnasiet varje dag. Jag blir ofta uttråkad på tåget och tankarna börjar vandra iväg om ni förstår vad jag menar.
Jag brukar ofta titta runt lite på tåget efter tjejer och så och blir ofta sugen på att sex med dom flesta. Jag brukar inte bry mig så mycket om utseende och ibland knappt ålder när jag är på tåget. Och har tänkt mig att kanske sätta sin standard jättelågt när jag ändå inte bryr mig (Vi snackar bara sex nu inte relationer) för att ge tjejen lite glädje i livet ^^.
Jag skall ju inte skryta och så så jag är nog själv kanske inte den personen man helst vill ligga med men jag tänkte om ja tar dom som riktigt riktigt.. ni förstår.
Nu kommer jag lite av det jag vill ha hjälp med men ville få lite respons på vad tjejer tycker om detta.
SEN!, har jag lite svårt o tänka ut va ja ska säga/göra för att liksom ta "första steget" utan att få den andra att tro att man vill något seriöst.
Ska man sätta sig en bit bort kolla på personen länge "flirta" o sen sätta sig bredvid.
Är det kanske bäst att bara fråga i smyg rakt ut ; ska vi knulla?
Känns ju sådär men man skulle kunna typ börja med att säja massa romantiska saker och kanske ta personens hand och sånt men tjejen blir la antagligen väldigt sur när hon inser att man bara är ute efter sex.
Ja vet också att många tjejer är sura för såna som bara är ute efter sex, men om man verklingen visar att det bara är det man vill och inget annat , är det fortfarande lika skuld-belagt?
Vill främst ha tjejer som svarar på frågan..
De blev en lång text men ja måste förklara mig hela tiden så inte bara alla kommenterar Våldtäkts man!!