volleyfantasten:sit ups eller andra övningar för magen. men glöm inte att träna resten av kroppen. man kan inte få magrutor om inte resten av kroppen är någorlunda vältränad. men det tar sin tid. så bara att kämpa på. lycka till.
Mrbigstuff:Bland det dummaste jag någonsin har hört på detta forumet.
Så du menar att dina magmuskler hänger ihop med resten av kroppen och kan omöjligt utvecklas om du inte styrketränar någonting annat?
Wow, Hjulet snurrar men hamstern är död.
volleyfantasten:om du bara tränar magen och får magrutor av det.(vilket man inte får) då måste man punktförbränna fett på magen och det går inte. hoppas du fattar. blev lite flummigt.
Mrbigstuff:Nej man kan inte punktförbränna fett,men det jag säger ÅTERIGEN är att ALLA FÅR MAGMUSKLER OM DOM BARA TRÄNAR MAGE,behöver absolut inte träna någonting annat,du får magmuskler.. sen om de är så jävla smart är en helt annan sak.