Lotus Elise: Söt, gillar budskapet, liksom så söt men man vet att om man retar den kan det göra ont!.Aa! Och så gillar den bacon precis som jag det ser man, visst?
Fantastiskt: Du ger ett drygt intryck och jag vill ej vara din kompis.Som ett slag i magen. Ett. Slag. I. Magen.
mobbaren: Som ett slag i magen. Ett. Slag. I. Magen.Skojade ju OCH bad om ursäkt. Trodde vi va bästisar?
mobbaren:Haha, gulligt, klart man ser det?!
Aa! Och så gillar den bacon precis som jag det ser man, visst?
Som ett slag i magen. Ett. Slag. I. Magen.
Fantastiskt: Skojade ju OCH bad om ursäkt. Trodde vi va bästisar?Jaha, som ett slag på axeln då och det är väl helt okej, köper du mig en bärs så kan vi snacka.
Lotus Elise: Haha, gulligt, klart man ser det?!Haha visst?
mobbaren: Jaha, som ett slag på axeln då och det är väl helt okej, köper du mig en bärs så kan vi snacka.lol tänker inte köpa din vänskap. ta mig som jag är istället :S
Fantastiskt: lol tänker inte köpa din vänskap. ta mig som jag är istället :SDet handlar inte om det, det handlar om att betala din emotionella skuld till mig. Du betalar i öl eller blod, ditt val.
Fasiken: hemskfan vad elakt :(
En apas melankoli: Cool, önskar att jag hade tagit den innan. Nu får jag nöja mig med denna för alltid.vad snäll, du kan få den här om du vill