Jag har pratar med vuxna män på fb ifall de har nåt att säga, jag hatar mig själv för att prata med dem när jag ändå får tecken på att de antagligen är pedofiler. jag hatar dem också. varför sa jag vilket land jag bodde, en gång vilken bhstorlek jag har. det här är bland det mest pinsammaste jag berättat för någon och jag hatar hatar hatar hatar och bara hatar mig själv.
jag funderar på att ta livet av mig men jag vet att jag har en stor del framför mig. jag skäms så jvla mycket så att jag är förvånad att jag inte dött ändå ännu.
jag har haft problem med familjen också men det tänker jag inte berätta något om. jag mår illa av mig själv. jag har börjat skära mig och det känns skönt, jag kommer antagligen skära mig igen och jag tvivlar på att någon kan hindra mig.
jag känner mig fet och ful, antagligen för att jag får höra det ofta.
jag är bisexuell och vet inte vem jag ska vända mig mot.
såklart så finns det en anledning att jag skriver detta, jag vill inte känna såhär men jag vet inte hur jag kan sluta.
snälla, hjälp?